• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Harmonogram zajęć na najbliższy zjazd 26-27.03.2022 - LO, SZKOŁA POLICEALNA + TRANSPORT I LOGISTYKA sem. 1 i 2

25.3.2022

Szanowni Państwo,

w załącznikach plany zajęć na najbliższy zjazd 11-13.2022r.

Zajęcia dla wszystkich semestrów LO, Technika Administracji i BHP odbywać się będą w Dworku rodziny Roschke przy ul. FRANCUSKIEJ 39 w ZGORZELCU.

Zajęcia OPIEKUNA MEDYCZNEGO, FLORYSTY , TUK I,II,III,IV odbywać się bedą na ul. Wolności 8 Zgorzelec.

*w ramach wyjątku w tę niedziele odbędą się zajęcia z TRANSPORTU I LOGISTYKI sem. 1 i 2, które odwołano w zeszły weekend.

Przypominamy również, iż przedmioty oznaczone na planie na żółto są zadaniami domowymi, które wykonują Państwo w domu w oparciu o materiały załączone w strefie słuchacza.

Kolejne plany pojawią się wkrótce.

SŁUCHACZU UWAGA !!! OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS

KURS : Standardy w telefonicznej obsłudze Klienta ONLINE

Czas trwania: 6 godzin z zakresu:

1. Typologia Klientów: 1h

2. Emisja głosu: 1h

3. Diagnoza potrzeb: 0,5h

4. Prezentacja produktu: 1h

5. Pokonywanie obiekcji: 1h

6. Zamknięcie rozmowy: 0,5h

7. Ćwiczenia: 1h

Cena za całość 99 zł

Zaczynamy już w środę 30 marca.

Zapisy możliwe do wtorku 29 marca!

ZAPRASZAMY !