• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Zjazd 19-20.02.2022 - ZMIANA TERMINU ZJAZDU DLA LO I SZKÓŁ POLICEALNYCH - zjazd ONLINE

14.2.2022

Szanowni Słuchacze

ze względów bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu zjazdu dla LO oraz szkół policealnych. Zjazd odbędzie się 19-20.02.2022 w formie ONLINE!

Plany pojawią się wkrótce - prosimy o cierpliwość.

W załączniku instrukcja dla nowych uczniów oraz przypomnienie dla aktywnych słuchaczy jak korzystać z platformy :)

Nowych uczniów prosimy również o założenie konta w Strefie słuchacza (prawy górny róg na stronie internetowej szkoły). Tam znajdą Państwo informacje o linkach do spotkań na ZOOM i nie tylko.

Przedmioty oznaczone na planie na żółto są zajęciami indywidualnymi (zadaniami domowymi).

Materiały do pobrania za zajęcia znajdą Państwo w strefie słuchacza w zakładce materiały do pobrania.