Oferta pracy

19.5.2023

ABSOLWENCIE nie musisz czekać na świadectwo maturalne, wystarczy, że masz świadectwo ukończenia szkoły średniej lub średniej branżowej, a już teraz możesz aplikować do służby w Policji.

Wystarczy, że zgłosisz się do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu z dowodem osobistym, świadectwem ukończenia szkoły średniej, a na miejscu pomożemy wypełnić Ci niezbędne dokumenty.  Jeżeli jesteś mężczyzną to weź ze sobą książeczkę wojskową.

Jesteś przed 26 rokiem życia, więc Twoje zarobki będą kształtować się na poziomie 5300 zł netto (do ręki) na podstawowym stanowisku policjanta. Służba w Policji zapewnia:

• gwarancję stałych warunków pracy, a także możliwość awansu na wyższe stanowiska (np. dzielnicowy, kontroler ruchu, przewodnik psa służbowego, detektyw)

• możliwość rozwoju zawodowego adekwatnie do zainteresowań i realizowanych zadań zarówno w służbie prewencyjne, jak również kryminalnej;

• różnorodny system szkoleń i kursów językowych oraz specjalistycznych np.: doskonalących technikę prowadzenia pojazdów, taktyki i techniki przesłuchań, technik i taktyk interwencji, negocjacji policyjnych;

• precyzyjny i atrakcyjny system wynagrodzenia (m.in. 13 pensja, równoważnik za umundurowanie, premie motywacyjne);

• po 25 latach służby nabycie podstawowych praw emerytalnych (60% podstawy wymiaru stanowiącej średni dochód z 10 kolejnych lat służby).

Zostając zgorzeleckim policjantem zgodnie z Uchwałą Nr 433/2022 Rady Miasta Zgorzelec uzyskujesz 15 punktów oraz pierwszeństwo przy wyborze osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego. Więcej szczegółów na temat mieszkań na stronie: www.zgorzelec.mdr.pl.

Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oferuje korzystne warunki przydziału lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bogatyni.

Szukasz stabilnej i ciekawej pracy? Chcesz robić w życiu coś pożytecznego? Zostań zgorzeleckim policjantem. Oferujemy dobre warunki pracy, dobre wynagrodzenie, szkolenia resortowe, miłą atmosferę i ścieżkę kariery gwarantującą rozwój. Masz jakieś pytania zadzwoń pod nr 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

Więcej informacji na stronie: https://dolnoslaska.policja.gov.pl/wr1/prac/sluzba-w-policji/20287,Zostan-jednym-z-nas.html