WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Osoby poprawiające egzamin zawodowy

15.4.2024

UWAGA SŁUCHACZE

Osoby, które poprawiały egzamin zawodowy i otrzymały wynik pozytywny muszą złożyć dodatkowe dokumenty do OKE Wrocław w celu otrzymania dyplomu zawodowego.

W załączniku wniosek do wypełnienia. Do wniosku należy dołączyć świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz zaświadczenie na jakim kierunku ukończyli Państwo szkołę.

Komplet dokumentów należy wysłać do OKE Wrocław na adres: ul. Tadeusza Zielińskiego 57, 53-533 Wrocław.

Sekretariat Szkoły otwarty jest w godzinach: od poniedziałku do piątku 9:00-17:00; sobota 8:00-16:00 , ul. Warszawska  11, tel 75 7719106., e-mail: zgorzelec@zak.edu.pl

Dyrektor Szkoły : mgr Bogusława Witkowska

DYŻURY DYREKTORA SZKOŁY DLA INTERESANTÓW:

PONIEDZIAŁKI - 15:00 - 17:00

Wyniki egzaminu zawodowego dostępne są już na stronie www.cke.gov.pl w portalu ZDAJĄCEGO. W sekretariacie również dysponujemy Państwa wynikami.